Motor electric 7,5kW 2940 rpm, IE3, 400V 3AL132S2-2 Interval de prețuri: 2.285,00 lei până la 2.470,00 leiSelectează opțiunile
| Model | 3AL-132S2-2 |
| Putere | 7,5 kW |
| Tensiune nominală | 400/690 V |
| Cadru | 132 mm |
| Poli | 2 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 2940 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 2.285,00 lei până la 2.470,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura



Motor electric 7,5kW 2940 rpm, IE3, 400V 3AL132S2-2