Motor electric 5,5kW 1470 rpm, IE3, 400V 3AL132S-4 Interval de prețuri: 2.080,00 lei până la 2.245,00 leiSelectează opțiunile
| Model | 3AL-132S-4 |
| Putere | 5,5 kW |
| Tensiune nominală | 400/690 V |
| Cadru | 132 mm |
| Poli | 4 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 1470 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 2.080,00 lei până la 2.245,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura



Motor electric 5,5kW 1470 rpm, IE3, 400V 3AL132S-4