Motor electric 3kW 2895 rpm, IE3, 400V 3AL100L-2 Interval de prețuri: 1.170,00 lei până la 1.265,00 leiSelectează opțiunile
| Model | 3AL-100L-2 |
| Putere | 3 kW |
| Tensiune nominală | 400/690 V |
| Cadru | 100 mm |
| Poli | 2 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 2895 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 1.170,00 lei până la 1.265,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura



Motor electric 3kW 2895 rpm, IE3, 400V 3AL100L-2