Motor electric 2,2kW 710 rpm 400V 1AL132S-8
| Model | 1AL-132S-8 |
| Putere | 2,2 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 132 mm |
| Poli | 8 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 710 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 1.705,00 lei până la 1.875,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura


Depozit mare și producție într-un singur loc 







