Motor electric 2,2kW 1455 rpm, IE3, 400V 3AL100L1-4 Interval de prețuri: 1.240,00 lei până la 1.340,00 leiSelectează opțiunile
| Model | 3AL-100L1-4 |
| Putere | 2,2 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 100 mm |
| Poli | 4 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 1455 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 1.240,00 lei până la 1.340,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura



Motor electric 2,2kW 1455 rpm, IE3, 400V 3AL100L1-4