
Motor electric 1,5kW 920 rpm 400V 1AL100L-6
| Model | 1AL-100L-6 |
| Putere | 1,5 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 100 mm |
| Poli | 6 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 920 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 1.060,00 lei până la 1.155,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura


Depozit mare și producție într-un singur loc 






