Motor electric 1,5kW 690 rpm 400V 1AL112M-8
| Model | 1AL-112M-8 |
| Putere | 1,5 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 112 mm |
| Poli | 8 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 690 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 1.370,00 lei până la 1.505,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura


Depozit mare și producție într-un singur loc 







