Motor electric 0,75kW 955 rpm, IE3, 400V 3AL90S-6 Interval de prețuri: 740,00 lei până la 800,00 leiSelectează opțiunile
| Model | 3AL-90S-6 |
| Putere | 0,75 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 90 mm |
| Poli | 6 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 955 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 740,00 lei până la 800,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura



Motor electric 0,75kW 955 rpm, IE3, 400V 3AL90S-6