Motor electric 0,75kW 680 rpm 400V 1AL100L1-8
| Model | 1AL-100L1-8 |
| Putere | 0,75 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 100 mm |
| Poli | 8 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 680 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 970,00 lei până la 1.065,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura


Depozit mare și producție într-un singur loc 







