Motor electric 0,75kW 2890 rpm, IE3, 400V 3AL80M1-2 Interval de prețuri: 570,00 lei până la 615,00 leiSelectează opțiunile
| Model | 3AL-80M1-2 |
| Putere | 0,75 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 80 mm |
| Poli | 2 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 2890 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 570,00 lei până la 615,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura



Motor electric 0,75kW 2890 rpm, IE3, 400V 3AL80M1-2