Motor electric 0,75kW 1430 rpm, IE3, 400V 3AL80M-4 Interval de prețuri: 645,00 lei până la 695,00 leiSelectează opțiunile
| Model | 3AL-80M-4 |
| Putere | 0,75 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 80 mm |
| Poli | 4 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 1430 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 645,00 lei până la 695,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura



Motor electric 0,75kW 1430 rpm, IE3, 400V 3AL80M-4