Motor electric 0,55kW 880 rpm 400V 1AL80M2-6
| Model | 1AL-80M2-6 |
| Putere | 0,55 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 80 mm |
| Poli | 6 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 880 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 625,00 lei până la 685,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura


Depozit mare și producție într-un singur loc 







