Motor electric 0,37kW 1340 rpm 400V 1AL71M2-4
| Model | 1AL-71M2-4 |
| Putere | 0,37 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 71 mm |
| Poli | 4 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 1340 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 445,00 lei până la 485,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura


Depozit mare și producție într-un singur loc 







