Motor electric 5,5kW 1440 rpm 400V 1AL132S-4
| Model | 1AL-132S-4 |
| Putere | 5,5 kW |
| Tensiune nominală | 400/690 V |
| Cadru | 132 mm |
| Poli | 4 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 1440 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 1.670,00 lei până la 1.835,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura


Depozit mare și producție într-un singur loc 







