Motor electric 0,18kW 1310 rpm 400V 1AL63M2-4
| Model | 1AL-63M2-4 |
| Putere | 0,18 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 63 mm |
| Poli | 4 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 1310 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 360,00 lei până la 400,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura


Depozit mare și producție într-un singur loc 







