Motor electric 4kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL132M1-6 Interval de prețuri: 2.060,00 lei până la 2.225,00 leiSelectează opțiunile
| Model | 3AL-132M1-6 |
| Putere | 4 kW |
| Tensiune nominală | 400/690 V |
| Cadru | 132 mm |
| Poli | 6 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 970 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 2.060,00 lei până la 2.225,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura



Motor electric 4kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL132M1-6