Motor electric 1,1kW 955 rpm, IE3, 400V 3AL90L-6 Interval de prețuri: 890,00 lei până la 960,00 leiSelectează opțiunile
| Model | 3AL-90L-6 |
| Putere | 1,1 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 90 mm |
| Poli | 6 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 955 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 890,00 lei până la 960,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura



Motor electric 1,1kW 955 rpm, IE3, 400V 3AL90L-6