Motor electric 4kW 1460 rpm, IE3, 400V 3AL112M-4 Interval de prețuri: 1.785,00 lei până la 1.930,00 leiSelectează opțiunile
| Model | 3AL-112M-4 |
| Putere | 4 kW |
| Tensiune nominală | 400/690 V |
| Cadru | 112 mm |
| Poli | 4 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 1460 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 1.785,00 lei până la 1.930,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura



Motor electric 4kW 1460 rpm, IE3, 400V 3AL112M-4