Motor electric 1,5kW 1440 rpm, IE3, 400V 3AL90L-4 Interval de prețuri: 995,00 lei până la 1.075,00 leiSelectează opțiunile
| Model | 3AL-90L-4 |
| Putere | 1,5 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 90 mm |
| Poli | 4 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 1440 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 995,00 lei până la 1.075,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura



Motor electric 1,5kW 1440 rpm, IE3, 400V 3AL90L-4