Motor electric 3kW 960 rpm 400V 1AL132S-6
| Model | 1AL-132S-6 |
| Putere | 3 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 132 mm |
| Poli | 6 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 960 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 1.620,00 lei până la 1.775,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura


Depozit mare și producție într-un singur loc 







