Motor electric 2,2kW 935 rpm 400V 1AL112M-6
| Model | 1AL-112M-6 |
| Putere | 2,2 kW |
| Tensiune nominală | 230/400 V |
| Cadru | 112 mm |
| Poli | 6 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Viteză | 935 rpm |
| Cadrutyp | aluminiu |
Interval de prețuri: 1.280,00 lei până la 1.400,00 lei
În stocDacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați:
Plata 100% sigura


Depozit mare și producție într-un singur loc 







